Google Flights’a Çok Yararlı Özellik Geliyor: En Ucuz Uçuşu Görmek Çok Daha Kolay Olacak!

Google’ın uygun fiyatlı uçuşları bulmanızı sağlayan Flights (Uçuşlar) özelliği, kullanıcılar için çok yararlı olabiliyordu. Teknoloji devi de bu yüzden sürekli kullanıcı deneyimini iyileştirecek değişiklikler yapıyordu.

Şimdi ise bunlara bir yenisinin daha ekleneceği görüldü. Google Flights, şu anda test edilen yeni bir güncellemeyle artık uçuşları daha iyi bir şekilde farklı kategorilere göre ayırt edebilecek.

“En iyi” ve “en ucuz” uçuşlar öne çıkarılacak

Bu değişikliklerle birlikte en iyi uçuşlar ile en ucuz uçuşlar arasında ayrım yapmak çok kolaylaşacak. Hizmet, normalde varsayılan olarak kullanıcılara seyahatleri için “en iyi” uçuş seçeneklerini gösteriyordu. Bunlar; daha az aktarmalı, tercih edilen kalkış zamanına uygun, makul fiyatlı uçuşlardı.

Yeni test edilen arayüz en ucuz fiyatları görmeyi çok basitleştirmiş olacak. Google Flights’ın arayüzüne eklenen iki bölüm, “En İyi” ve “En Ucuz” olarak uçuşları sınıflandırıyor. Hâlâ varsayılan en iyiler olsa da artık en uygun fiyatlı olana hemen hızlıca ulaşabileceksiniz. Muhtemelen bu bölüm, diğer kriterleri göz önüne almadan direkt en ucuzu gösterecek.

Direkt olarak hizmetin arayüzüne entegre edilecek özellik, deneme aşamasında. Google vazgeçmezse Yakında herkes tarafından erişilebilir olacaktır. O zaman hakkında daha fazla detay öğrenebileceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x